Sobota, 21 września 2024

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Krzanowiczanki prowadziły 2:0, ale uległy po tie-breaku

18.03.2018 07:24 | 0 komentarzy | kozz

Nie udało się przywieźć kompletu punktów z wyjazdowego meczu z Polonią Poraj. Drużyna Tomasza Kuziaka przegrała po tie-breaku.

Piąta w tabeli drużyna z Krzanowic mierzyła się z ostatnią - ósmą w grupie mistrzowskiej III ligi siatkówki. Zawodniczki GS UKS Krzanowice rozpoczęły mecz bardzo dobrze pewnie zwyciężając 25:14. W drugim secie wygrali ważny pojedynek na przewagi - 26:24. Wydawało się, że w trzecim secie dokończą dzieła i pewnie zwyciężą w trzech setach. Stało się inaczej. Ton grze zaczęły nadawać gospodynie, które wygrały trzeciego seta 25:21. Ich wygraną zakończył się także czwarty set - 25:18. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebny był tie-break w którym lepsze okazały się reprezentantki Polonii Poraj. Już w niedzielę, siatkarki z Krzanowic będą chciały sobie poprawić nastroje. Do Krzanowic przyjeżdża wyżej notowana Burza z Mikołowa.

LKS Polonia Poraj - GS UKS Krzanowice 3:2 (14:25, 24:26, 25:21, 25:18, 15:12)