Zwycięstwo ZAKSY w Kielcach

26.03.2018 08:28 | 0 komentarzy | kozz

W meczu 27. kolejki siatkarskiej PlusLigi Mistrz Polski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w czterech setach rozprawił się w Kielcach z Dafi Społem. MVP meczu został wybrany Mateusz Bieniek.

MVP - Mateusz Bieniek

Jeśli ZAKSA wygrywała seta, to w zdecydowany sposób. Tak było w pierwszym, trzecim i czwartym secie. Wówczas ostatnia drużyna ligi nie była w stanie zdobyć więcej niż 15 punktów. Kielczanie walkę nawiązali tylko w drugim secie wygrywając 25:23. ZAKSA jest zdecydowanym liderem, a kielczanie bliscy spadku z ligi.

Dafi Społem Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (15:25, 25:23, 15:25, 13:25)

Dafi Społem Kielce: Wachnik (9), Stępień, Łapszyński (7), Nałobin (7), Dokić (20), Morozow (3), Czunkiewicz (libero) oraz Superlak, Adamski, Biniek, Orobko.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Rejno (6), Buszek (10), Toniutti (2), Torres (15), Bieniek (18), Deroo (19), Zatorski (libero) oraz Banach (libero), Jungiewicz (2), Falaschi (1), Semeniuk (3), Szymura, Maziarz.

MVP: Mateusz Bieniek (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle).