Odra Centrum wygrała w Raciborzu [WIDEO]

30.03.2018 17:05 | 0 komentarzy | kozz

Siedem bramek padło w meczu I zaległej wiosennej kolejki grupy południowej II ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2, Unia Racibórz przegrała na własnym stadionie z Odrą Centrum Wodzisław Śląski 3:4.

Materiał wideo:

Gospodarze dali się zaskoczyć kontratakami na początku meczu. Odra szybko prowadziła 2:0. Trzecia bramka padła jeszcze przed przerwą i na nią Unia odpowiedziała jednym trafieniem. Odra prowadziła do przerwy przy Srebrnej 3:1. Po przerwie Unici, którzy przez pierwszą połowę wyglądali lepiej taktycznie stracili czwartą bramkę. Dopiero po niej jeszcze mocniej przycisnęli co w krótkim odstępie czasu dało im drugą i trzecią bramkę. Na gola dającego remis nie starczyło już sił i czasu. Odra Centrum wygrała 4:3.

Dla Odry to pierwsze zwycięstwo w drugim meczu (wcześniej porażka z MKS Żory 3:7), a dla Unii to pierwsza porażka w drugim meczu (wcześniej wygrana z BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 6:2).

KS Unia Racibórz - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:4 (1:3)

Kacper Masiak 30., Xavier Widera 49., Andreas Lokocz 50. - Arkadiusz Woś 3., Miłosz Pawlusiński 5., Kacper Macura 26., Błażej Lamczyk 39.

Unia: Filip Jurecki - Niko Gawlik, Filip Kiełkowski, Michał Telejko, Wojciech Widera, Kacper Banaś, Kacper Masiak, Wojciech Grzybek, Kamil Franica, Andreas Lokocz, Maciej Borysiuk. Ponadto: Jakub Halfar, Tomasz Walaszek, Jakub Jaschek, Maksymilian Musioł, Piotr Niewrzoł, Xavier Widera, Maksymilian Konopacki. Trener: Dariusz Binek.

Odra: Tomasz Widenka - Krzysztof Błaszczyk, Rafał Chlebisz, Miłosz Czogała, Gracjan Fogiel, Kacper Macura, Maksymilian Tarutin, Jakub Glenc, Wiktor Chłapek, Piotr Soczek, Jakub Rusok. Ponadto: Marco Drzeniek, Konrad Raszkiewicz, Kacper Wojtczak, Błażej Lamczyk, Miłosz Pawlusiński, Arkadiusz Woś. Trener: Grzegorz Folwarczny.