Odra Centrum gładko pokonała Radziechowy-Wieprz [ZDJĘCIA]

31.03.2018 18:45 | 11 komentarzy | juk

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. wygrała przed własną publicznością z GKS-em Radziechowy-Wieprz 3:0 w dzisiejszym spotkaniu rozgrywek Haiz IV Ligi.

Dzisiaj (31 marca) drużyna MKP Odra Centrum podejmowała na własnym boisku ekipę GKS Radziechowy-Wieprz. Piłkarze zgotowali kibicom przybyłym na trybuny prawdziwą ucztę dla oka. Choć zaciekła walka obu drużyn zaowocowała pierwszym golem dopiero w 59. minucie meczu w wykonaniu Marcina Ośliźloka z wodzisławskiej Odry. Pięć minut później kibice MKP Odry Centrum świętowali strzelenie drugiego gola, jego autorem znów był Marcin Ośliźlok. Wydawać by się mogło, że mecz zakończy się wynikiem 2:0, lecz w doliczonym czasie gry Jakub Panic strzelił trzeciego gola.

MKP ODRA CENTRUM - GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 3:0 (0:0)

Bramki: Marcin Ośliźlok 59, Marcin Ośliźlok 64, Jakub Panic 90+4

MKP ODRA CENTRUM: Świerczek, Zieliński (81. zmiana Krzyżok), Stachurski, Malinowski, Lukoszek, Krupiński, Cichy (68. zmiana Bugdoł), Sitnik, Sikorski, Ośliźlok (69. zmiana Panic), Reinhard (78. zmiana Wodecki).

GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ: Kitka, Franusik (68. zmiana Hałat), Krasny, Janik (88. zmiana Noga), Dudka, Byrtek, S. Byrtek, Szymoński, Łącki (85. zmiana Kupczak), Widełka, Kubieniec.