Górnik wygrał w Gdańsku

01.04.2018 13:15 | 0 komentarzy | kozz

Piłkarze ręczni NMC Górnika Zabrze rozegrali wyjazdowy mecz z Wybrzeżem Gdańsk. Po zaciętym boju podopieczni Rastislava Trtika wygrali 26:21.

Zabrzański Górnik do przerwy prowadził zaledwie jedną bramką. Po przerwie przewaga gości wzrosła. Konsekwetnie budowali przewagę zwyciężając 26:21. Górnicy do końca rundy zasadniczej mają do rozegrania jeszcze mecz z Orlenem Wisłą Płock, które odbędzie się w połowie kwietnia.

Wybrzeże Gdańsk - NMC Górnik Zabrze 21:26 (12:13)

Wybrzeże: Pieńczewski - Podobas, Bednarek 2, Komarzewski, Sulej 3, Rogulski 6, Prymlewicz 1, Papaj, Kondratiuk 2, Wróbel 2, Wołowiec, Adamczyk 1, Kostrzewa 4. Trener: Marcin Lijewski

Kary: 10 minut (Bednarek 3 - czerwona kartka z gradacji, Sulej, Wróbel)

NMC Górnik: Kornecki, Galia - Gluch 1, Daćko 2, Tomczak 4, Gromyko 3, Sluijters 4, Czuwara, Buszkow 2, Gliński, Gogola 4, Bąk 4, Adamuszek 2. Trener: Rastislav Trtik

Kary: 10 minut (Daćko, Gogola, Bąk 2, Adamuszek)