Poniedziałek, 5 czerwca 2023

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle walczy o Final Four z VfB Friedrichshafen

04.04.2018 11:09 | 0 komentarzy | kozz

Po wygranej z Jastrzębskim Węglem, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest na ostatniej prostej przed Final Four Ligi Mistrzów. Kolejnym rywalem Mistrzów Polski będzie wicemistrz Niemiec - VfB Friedrichshafen, początek spotkania dziś o godz. 20:30 w Hali Azoty.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle walczy o Final Four z VfB Friedrichshafen
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

ZAKSA jako jedyny polski zespół pozostała w walce na parkietach Ligi Mistrzów i ma spore szanse na awans do Final Four Ligi Mistrzów. Kędzierzyńską drużynę od turnieju finałowego w Kazaniu dzielą tylko i aż dwa spotkania. Teraz na drodze podopiecznych Andrei Gardiniego staną siatkarze wicemistrza Niemiec.

- Powiedziałem, że jeżeli uda nam się pokonać Jastrzębski Węgiel, to mamy autostradę do Final Four. Jednak należy pamiętać, że zespół z Friedrichshafen to trudny rywal. Mimo że nie mają wielkich nazwisk, to są zawodnicy którzy potrafią grać w siatkówkę i mają zwycięstwo we krwi, w tym sezonie nie ponieśli jeszcze porażki. Będzie to dla nich pierwszy poważny sprawdzian i wierzę, że ZAKSA będzie pierwszym zespołem, który ich pokona - powiedział dla strony zaksa.pl, prezes ZAKSY - Sebastian Świderski.

Mecz fazy play-off pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a VfB Friedrichshafen już dziś. Początek spotkania o godz. 20:30. Transmisję z meczu przeprowadzi telewizja Polsat Sport.