Forteca Świerklany świętuje zwycięstwo na własnym boisku

08.04.2018 23:03 | 4 komentarze | AgaKa

W niedzielnym spotkaniu LKS Forteca Świerklany pokonała APN Odrę Wodzisław.

Pierwsza połowa spotkania przyniosła wynik 3:0 dla gospodarzy. Pierwsza bramka padła już w 3. minucie z nogi Tomasza Zmudy. Drugiego gola strzelił w 12. minucie Tomasz Steleblak. Trzecią bramkę w 21. minucie również strzelił Zmuda, ale padła ona z rzutu karnego.

Druga połowa meczu przyniosła kolejne bramki. W 58. minucie Sebastian Markiewicz strzelił czwartą bramkę dla Fortecy. W 83. minucie gola dla Odry Wodzisław strzelił Piotr Górnicki.

LKS Forteca Świerklany - APN Odra Wodzisław 4:1 (3:0)

Bramki: Tomasz Zmuda 3., 21. (karny), Tomasz Steleblak 12., Sebastian Markiewicz 58. - Piotr Górnicki 83.

Żółte kartki: Damian Getler - Szymon Włoczyk, Miłosz Gierczycki

LKS Forteca Świerklany: Radosław Kalisz, Damian Getler, Tomasz Juraszek, Maciej Konsek, Sebastian Markiewicz, Robert Lapczyk, Tomasz Zmuda, Maciej Kasprzak, Karol Mrowiec, Paweł Sudoł, Tomamsz Steleblak

Rezerwowi: Błażej Byczek, Krzysztof Janowicz, Paweł Gryta, Kamil Szypulski, Patryk Wita

APN Odra Wodzisław: Denis Firla, Szymon Włoczyk, Radosław Bośniacki, Krzysztof Krzyżok, Filip Borowiec, Piotr Górnicki, Bartosz Stachoń, Emanuel Markiewicz, Marek Witek, Daniel Klimczak, Grzegorz Gojny

Rezerwowi: Miłosz Gierczycki, Kamil Rogalski, Łukasz Obrębski

Sędziowali: Wojciech Zarycki, Zenon Chudy, Wojciech Rafalski