Porażka zawodników GSF Gliwice

09.04.2018 17:50 | 0 komentarzy | SoN

W meczu na szczycie 1 ligi futsalu grupy II zawodnicy GSF Gliwice podejmowali wicelidera Gwiazdę Ruda Śląska.

W 20. kolejce 1 ligi futsalu grupy II GSF Gliwice zanotował porażkę z ekipą z Rudy Śląskiej, która jest wiceliderem rozgrywek. Ekipa z Gliwic zajmuje 3 miejsce w tabeli, natomiast gdyby gliwiczanie wygrali ten mecz wskoczyli by na drugą pozycję. Do przerwy w meczu był remis, lecz w drugiej połowie lepsi okazali się goście, którzy ostatecznie wygrali 8:5. W następnej kolejce gliwiczanie udadzą się do Łodzi, aby zagrać z Malwee Łódź (14 kwietnia).

GSF Gliwice - Gwiazda Ruda Śląska  5:8 (4:4)

Bramki: Amadeusz Pasierb 5., Jakub Węgiel 7., Tomasz Lutecki 13., Patryk Bugajak 16., Tomasz Czech 22., - Bartosz Siadul 1., 1., 25., 30., 39., Marcin Brysz 5., 6., Mateusz Mrowiec 32.

GSF skład podstawowy: Łukasz Bogdziewicz, Tomasz Lutecki, Michał Rabiej, Tomasz Czech, Amadeusz Pasierb oraz Jakub Węgiel, Dominik Wilk, Mateusz Szyszko, Michał Mirga, Tomasz Megger, Dawid Kaczmarczyk, Patryk Bugajak. Trener: Błażej Korczyński.

Gwiazda skład podstawowy: Dawid Barteczka, Michał Dubiel, Bartosz Siadul, Ariel Piasecki, Marcin Brysz oraz Mateusz Dynek, Michał Hyży, Jakub Naleśnik, Maciej Małek, Daniel Jagodziński, Piotr Hiszpański, Wojciech Działach, Mateusz Mrowiec, Jan Biskup. Trener: Bartłomiej Noga.