środa, 17 sierpnia 2022

imieniny: Jacka, Anity, Mirona

RSS

Wilki wygrały w Bełku [ZDJĘCIA]

14.04.2018 23:36 | 0 komentarzy | 2Pac

W ramach 20 kolejki Haiz IV ligi grupy II, drużyna KS Decor Bełk podejmowała na swoim terenie drużynę LKS Wilki Wilcza.

Wilki wygrały w Bełku [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Drużyny z górnej części tabeli gwarantowały emocje od początku do końca i też tak było. Gospodarze weszli w mecz dość ofensywnie i to oni przeważali w pierwszym kwadransie spotkania. Goście natomiast wyprowadzili kilka ciekawych kontrataków i postraszyli bramkarza Decoru obijając dwa razy słupek jego bramki. Z czasem goście coraz bardziej przejmowali kontrolę nad grą. W 28. minucie kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Tomasz Tabis i ku zdziwieniu miejscowych kibiców Wilki wyszły na prowadzenie. Wynik do końca połowy meczu nie uległ zmianie. W 54. minucie meczu - w polu karnym faulowany został Dawid Gajewski. Sam poszkodowany wykonał rzut karny wyprowadzając gości na dwubramkowe prowadzenie. Zawodnicy Bełku pokazali jednak wolę walki i w 77. minucie,przepięknym strzałem z rzutu wolnego umieścił futbolówkę w siatce Łukasz Żyrkowski. Do końca spotkania gospodarze robili wszystko co w ich mocy aby doprowadzić do remisu, jednak nie udała im się ta sztuka i to goście wywożą z Bełku pełną pulę.

KS Decor BełkLKS Wilki Wilcza 1:2 (0:1)

Łukasz Żyrkowski 77. – Tomasz Tabis 28.,Dawid Gajewski 53.-k

Żółte kartki: Dawid Semieniuk (Bełk), Robert Dymowski (Bełk), Dawid Gajewski (Wilcza), Piotr Buchalik (Wilcza), Michał Orzeszyna (Wilcza)

KS Decor Bełk: Mateusz Łobaczewski – Dawid Semeniuk, Mateusz Wrana, Rafał Wybierek (65.Bartosz Wójcik), Michał Stryczek, Łukasz Żyrkowski (80.Grzegorz Jasiczek), Łukasz Spórna (55.Rafał Grzech), Damian Olczak, Kamil Brożyński, Piotr Bysiec, , Kamil Slisz, Robert Dymowski (55.Wojciech Rasek), Dawid Drozdowski, Piotr Groborz.

Trener : Jarosław Kupis

LKS Wilki Wilcza: Damian Matras – Łukasz Rylukowski, Jakub Steuer, Marcin Leszczyński, Dominik Czekański, Dawid Boczar, Mateusz Wiśniowski, Tomasz Tabis (62.Marek Jonda), Michał Zieliński (77.Michał Orzeszyna), Piotr Buchalik, Dawid Gajewski (80.Damian Bartos), Robert Pietrek, Daniel Jóźwik, Maciej Capek, Mateusz Lemieszko.

Trener: Witold Czekański

Sędziowali: Dawid Bukowczan, Krzysztof Ćwikla, Łukasz Pydych