Piątek, 21 stycznia 2022

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Dwa gole Jaszek, Kaletki i jeden Kamczyk

15.04.2018 08:42 | 0 komentarzy | kozz

W piłkarskiej ekstralidze kobiet rozegrano 20. kolejkę spotkań. Drużyny w których grają nasze zawodniczki wygrały z rywalkami po 8:0. 

Dwa gole Jaszek, Kaletki i jeden Kamczyk
fot. facebook / Ewelina Kamczyk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dla Górnika Łęczna w którym gra Dżesika Jaszek z Cyprzanowa i Ewelina Kamczyk z Krzyżanowic to kolejne wysokie zwycięstwo w lidze. Mecz swoją dziewiątą bramką w sezonie ligowym otworzyła Jaszek, trafiając do bramki już 2. minucie. Kolejny raz, tym razem zdobywając swojego dziesiątego gola, Jaszek wpisała się na listę strzelców pół godziny później. Górnik prowadził 2:0, ale już po kolejnych pięciu minutach było 3:0, tym razem do siatki trafiła Kamczyk. Dla piłkarki z Krzyżanowic to już 30 gol w sezonie, co jest jej osobistym rekordem, bo w minionym sezonie zaliczyła 29 trafień. Jest zdecydowaną liderką w walce o koronę króla strzelców. Ostatecznie Górniczki wygrały z Czwórką Radom 8:0 i utrzymują pierwsze miejsce w tabeli.

Dla Medyka Konin dwie bramki zdobyła Nikol Kaletka z Grzędzina. Jej zespół wygrał 8:0 z Unifreeze Górzno. Medyk plasuje się na drugim miejscu za Górnikiem. W środę Górniczki i Medyczki odrobią zaległości spowodowane odwołaniem meczów ze względu na kiepskie warunki atmosferyczne jakie miały miejsce w marcu. Górnik u siebie zagra z Czarnymi Sosnowiec, a Medyk na wyjeździe z AZS PWSZ Wałbrzych. W następny weekend w hicie ekstraligi Górnik zmierzy się u siebie z Medykiem.

Górnik Łęczna - Sportowa Czwórka Radom 8:0 (4:0)

Dżesika Jaszek 2., 32., Ewelina Kamczyk 37., Emilia Zdunek 44., 59.-k., 62.-k., Sylwia Matysik 63., Agata Guściora 73.-k.

Unifreeze Górzno - Medyk Konin 0:8 (0:6)

Anna Gawrońska 4., 28., 43., 75., 76., Nicole Zając 14., Nikol Kaletka 26., 44.