Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Odra Centrum rozgromiła Unię Racibórz [ZDJĘCIA]

15.04.2018 21:32 | 6 komentarzy | juk

Dzisiejszego popołudnia MKP Odra Centrum podejmowała na własnym boisku Unię Racibórz, w ramach 20. kolejki rozgrywek HAIZ IV ligi II grupy. Pojedynek zakończył się pewną wygraną gospodarzy 3:0.

Podopieczni Bartłomieja Sochy w pełni wykorzystali atut swojego boiska. Już w 6. minucie meczu piłkarze Odry Centrum postraszyli ekipę z Raciborza. Później oddali kilka strzałów w stronę bramki przeciwnika. Jednak uderzenia wodzisławian nie zaskoczyły bramkarza gości.

Gola, kibice zgromadzeni przy ul. Bogumińskiej, doczekali się dopiero w 24. minucie. Piłkę wrzuconą z rzutu wolnego, przez Jakuba Panica, z bliskiej odległości głową do siatki Unii skierował Kacper Krupiński. Dziesięć minut po pierwszej bramce w polu karnym zagościł Marcin Malinowski i pewnie wykorzystał okazję do zdobycia kolejnego gola dla gospodarzy.

Strata bramek podcięła skrzydła ekipie z Raciborza, która zaczęła gubić się w obronie. A w poczynaniach piłkarzy zaczęły wkradać się nerwy. Ale dopiero w 86. minucie gry gospodarze wykorzystali błędy Unii. Z rzutu karnego bramkę zdobył Bartłomiej Sikorski.

MKP Odra Centrum – KS Unia Racibórz 3:0 (2:0)

Bramki: Krupiński (24. minuta), Malinowski (34. minuta), Sikorski (85. minuta)

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.: Świerczek – Lukoszek, Krupiński, Malinowski, Stachurski – Zieliński (83. Wodecki), Cichy, Sikorski, Sitnik (69. Reinhard) , Panic (62. Bugdoł) – Ośliźlok (87. Krzyżok). Trener Bartłomiej SOCHA

KS Unia Racibórz: Pluta – Łątkowski (81. Kocot), Wowra, Pientka, Mizia - Stępiński, Zapotoczny, Chałupiński, Remień - Domin, Czerepak. Trener Piotr HAUDER