imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

Zwycięstwo piłkarek z Gliwic

15.04.2018 23:10 | 0 komentarzy | epi

Piłkarki SPR Sośnica Gliwice wygrały w 16 kolejce z UKS Varsovią Warszawa 35:32

SPR Sośnica Gliwice w meczu na własnym boisku, w bardzo dobrym stylu pokonała zaspół z Warszawy. Po pierwszej połowie spotkania zawodniczki z Gliwice schodziły do szatni z pięcio bramkowym prowadzeniem (20:15). W ostatnich minutach meczu lepiej prezentowała się drużyna z Warszawy, ale zdobyta wcześniej przewaga piłkarek Sośnicy przesądziła o zwycięstwie 35:32. 67 rzuconych bramek w tym meczu jest najlepszym wynikiem w sośnickiej hali w tym sezonie. Po 12 wygranej w tym sezonie SPR Sośnica Gliwice zajmuje drugie miejsce w 1 lidze, tracąc do lidera 3 punkty.

SPR Sośnica Gliwice - UKS Varsovia Warszawa 35:32 (20:15)

Skład SPR Sośnica Gliwice: Patrycja Wróbel, Klaudia Zizulewska, Natalia Matter; Aleksandra Abramowicz, Karolina Golec, Małgorzata Krzymińska, Paulina Walus, Paulina Kowalczyk, Katsiaryna Platnitskaya, Magdalena Frątczak, Aleksandra Olejarczyk, Małgorzata Kania, Oliwia Korbel, Aleksandra Walentyńska