Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Odra Centrum zremisowała z liderem tabeli [ZDJĘCIA]

19.04.2018 12:03 | 7 komentarzy | juk

W spotkaniu zaległej 16. kolejki Haiz IV ligi MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. podejmowała 18 kwietnia na własnym boisku ekipę Polonii Bytom. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Szybkie tempo meczu jak przystało na dwie czołowe drużyny IV ligi, ładne akcje oraz cztery bramki mogły zadowolić nawet wybrednego kibica. W 18 minucie spotkania prowadzenie objęła Polonia po golu Jarosława Czernysza. Była to jedyna bramka, która padła w pierwszej połowie meczu.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie. W ciągu 5 minut Odra Centrum wyszła na prowadzenie, zdobywając dwa gole. Najpierw Panic z karnego, a następnie Oślizłok pokonali bramkarza Polonii Bytom. Goście zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem Giełażyna w 71 minucie gry. Do końca spotkania bramki już nie padły, a zawodnicy obu drużyn podzielili się punktami.

BS Polonia Bytom przewodzi rozgrywkom Haiz IV ligi. Natomiast wodzisławska Odra plasuje się na miejscu czwartym.

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. – BS Polonia Bytom 2:2 (0:1)

Bramki: 18. Czernysz, 71. Giełażyn (BS Polonia Bytom) – 56. Panic, 61. Oślizłok (MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.)

BS Polonia Bytom: Król, Hałgas, Markowski, Buchcik, Radzewicz (68. Chrabąszcz), Mróz, Ignacek, Tylec, Sopel (46. Giełażyn), Czernysz (72. Kowalczyk), Lachowski. Trener Jacek Trzeciak

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.: Świerczek, Lukoszek, Krupiński, Malinowski, Stachurski, Cichy, Zieliński (55. Oślizłok), Sikorski, Panic (81. Bugdoł), Wodecki (72. Reinhard), Sitnik. Trener Bartłomiej Socha.