Rezerwy Górnika Zabrze wygrały z Polonią Głubczyce [ZDJĘCIA]

21.04.2018 16:00 | 0 komentarzy | kozz

W sobotę na stadionie Sparty Zabrze rozegrano mecz 24. kolejki grupy III trzeciej ligi.

Druga drużyna Górnika Zabrze rozpoczęła to spotkanie najlepiej jak tylko można obejmując prowadzenie z ostatnią drużyną ligi już po dziesięciu minutach. Zawodnicy Polonii szybko zdołali odpowiedzieć, bo w 22. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Piotr Jarmuła. Przyjezdni z remisu nie cieszyli się zbyt długo, bo już po trzech minutach Górnik znów był na prowadzeniu. Choć spotkanie należało do wyrównanych, to Górnicy schodzili na przerwę prowadząc 2:1. Zabrzanie w drugiej części meczu zaprezentowali się lepiej. Po kwadransie drugiej połowy prowadzili 3:1, a na 10 minut przed końcem już 4:1. Piłkarze z Głubczyc zdołali jeszcze strzelić jednego gola w 85. minucie. Na listę strzelców wpisał się Dawid Rudnik.

Górnik dopisał w tabeli 3 punkty i awansował na ósme miejsce w tabeli. Polonia jest na osiemnastym i zamyka ligową tabelę.

Górnik Zabrze II - Polonia Głubczyce 4:2 (2:1)