Wtorek, 6 czerwca 2023

imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego

RSS

Wilki ograne przez Podbeskidzie

22.04.2018 09:47 | 0 komentarzy | kozz

W meczu 21. kolejki IV ligi Wilki Wilcza przegrały u siebie z rezerwami pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała 1:3.

Wilki ograne przez Podbeskidzie
fot. arch. Michał Gołda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wilki rozochocone ostatnim zwycięstwem z jednym z faworytów ligi - Decorem Bełk, zmierzył się z rozbitym ostatnio przez Polonię Bytom - Podbeskidziem Bielsko-Biała. W pierwszej połowie to jednak przyjezdni objęli prowadzenie. W 30. minucie na listę strzelców wpisał się młody Gruzin - Gigi Gurgenidze. Po przerwie Wilki chciały szybko odrobić stratę, ale zamiast remisu było 2:0 dla gości. Tym razem bramkę zdobył Adrian Pindera. Gospodarze złapali kontakt na 10 minut przed końcem, gdy do siatki trafił Michał Zieliński. Podbeskidzie nie dało sobie jednak strzelić wyrównującej bramki, a samo dopisało trzecią autorstwa Daniela Stanclika. Rezerwy Podbeskidzia wygrały z Wilkami 3:1 i w tabeli tracą już tylko punkt do będących na siódmej lokacie piłkarzy z Wilczy.

LKS Wilki Wilcza - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:3 (0:1)

Michał Zieliński 79. - Gigi Gurgenidze 30., Adrian Pindera 50., Daniel Stanclik 84.

Żółte kartki: Maciej Capek (Wilki) - Mikołaj Gibas, Adrian Pindera (Podbeskidzie II)

Skład Wilków: Damian Matras - Piotr Buchalik (65. Michał Orzeszyna), Maciej Capek (46. Dmian Bartos), Dominik Czekański, Jakub Steuer, Łukasz Rylukowski, Tomasz Tabiś (62. Marek Jonda), Dawid Boczar, Michał Zieliński, Marcin Leszczyński, Daniel Jóźwik. Trener: Witold Czekański.