Markowice zmiażdżyły Pawłów [ZDJĘCIA]

23.04.2018 00:10 | 1 komentarz | tom

W sobotę w XX kolejce B klasy zawodnicy LKS 07 Markowice pokonali na swoim boisku z przewagą 5 bramek LKS Pawłów. Gospodarze nie dali żadnych szans gościom w tym spotkaniu.

Na boisku obok Łężczoka w Markowicach emocje sięgnęły zenitu. Gospodarze w pierwszej połowie spotkania strzelili aż 5 bramek rywalom z Pawłowa. W drugiej części spotkania honorową bramkę dla gości strzelił Leszek Nieckarz. Na zakończenie meczu w 88 minucie Markowice strzeliły jeszcze jednego gola ustanawiając wynik 6:1. Markowice po tym meczu wyprzedzają Pawłów jednym punktem i są na 4 miejscu tabeli.

LKS 07 Markowice - LKS Pawłów 6:1 (5:0)

Bramki: Bernard Paprotny 10., Jarosław Wojaczek 17., Bronisław Kłosek 23.,36., Jacek Herok 42. Dawid Kucyniak 88. - Leszek Nieckarz 67.

Żółte kartki: Bernard Paprotny, Jarosław Wojaczek (Markowice) - Patryk Gwóźdź (Pawłów).

Markowice: Dawid Kucyniak, Bronisław Kłosek, Jarosław Wojaczek (83. Adam Szatko), Seweryn Strachota, Krzysztof Urbanek, Bernard Paprotny, Mikołaj Tapper (76. Marek Jasny), Ryszard Jasny (45. Dariusz Bedronka), Jacek Herok (67. Sebastian Bańczyk), Patryk Grzesiczek (56. Rafał Wita), Grzegorz Grosch. Trener: Maciej Kozicki.

Pawłów: Bartłomiej Sobek, Andrzej Wiglenda, Marcin Rusin, Mateusz Młot, Dominik Nowak (75. Mateusz Płaczek), Rafał Wiglenda (45. Leszek Nieckarz), Patrick Gwóźdź (80. Michael Dokupil), Tomasz Gromala, Mateusz Górny (61. Andrzej Cięcinka), Artur Daszek, Paweł Bednarz. Trener Piotr Kraiński.