Piątek, 23 lutego 2024

imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

RSS

Mundial 2018 dla Dzielnic

25.04.2018 09:16 | 0 komentarzy | dud

Stowarzyszenie "Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej" wraz z Radą Dzielnicy Golejów zapraszają do udziału w niezwykłym turnieju piłki nożnej - MUNDIAL 2018 dla Dzielnic.

Mundial 2018 dla Dzielnic
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dwa lata temu podczas organizowanego turnieju EURO 2016 dla Dzielnic zwyciężyła ekipa Ochojca, która w finale pokonała po rzutach karnych Chwałowice. Teraz przyszedł czas na rewanż. Zgodnie z sugestiami uczestników zmieniono regulamin. Teraz nie jest już wymagany udział członków rad dzielnic w składzie drużyny, chociaż ze względu na integracyjny charakter imprezy jest to wskazane. 

Podstawowe informacje związane z turniejem:

  • Turniej MUNDIAL 2018 dla Dzielnic” odbędzie się w dniach od 9 czerwca do 15 lipca 2018 roku, czyli w tych samych terminach co Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej organizowane przez FIFA,
  • Mecze będą rozgrywane na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Rybniku-Golejowie, ul. Komisji Edukacji Narodowej 29,
  • Drużyna reprezentująca dzielnicę może liczyć maksymalnie 11 osób (7 zawodników podstawowego składu i 4 rezerwowych),
  • Zapisów można dokonywać poprzez dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszenia do skrytki dzielnicy Golejów znajdującej się w Biurze Obsługi Rady Miasta w Urzędzie Miasta Rybnika, ul. Bolesława Chrobrego 2, pocztą tradycyjną poprzez wysyłkę prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszenia na adres: Stowarzyszenie „Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej”, ul. Okrężna 18, 44-207 Rybnik z dopiskiem „MUNDIAL 2018 dla Dzielnic” ,bądź poprzez wysyłkę zeskanowanego formularza zgłoszenia na adres poczty elektronicznej: sport.arek@gmail.com (w tytule wiadomości prosimy wpisać: Nazwa dzielnicy - „MUNDIAL 2018 dla Dzielnic”).


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl