Sobota, 27 kwietnia 2024

imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

Chemik odpadł z Pucharu Polski

26.04.2018 12:29 | 0 komentarzy | dud

Chemik Kędzierzyn Koźle nie zagra w półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski. W meczu ćwierćfinałowym przegrał 1:0 z drużyną LZS Starowice Dolne.

Pojedynek Chemika ze Starowicami zapowiadał się na jeden z najbardziej wyrównanych meczów ćwierćfinałowych. Obie ekipy występują na tym samym poziomie rozgrywek i są bardzo blisko w tabeli. Zarząd i piłkarze ze Starowic już przed spotkaniem zapowiadali, że ich głównym celem na wiosnę jest zdobycie Pucharu Polski na szczeblu województwa opolskiego.

Pierwsza połowa była wyrównanym widowiskiem i zakończyła się bezbramkowym remisem. Bramka padła w drugiej części spotkania. Gol zdobyty w 70 minucie przez zawodnika gości okazał się tym na wagę awansu. Chemik miał w tym meczu swoje sytuacje, jednak zawodziła skuteczność.

LZS Starowice Dolne w meczu półfinałowym zagra z ekipą Porawie Większyce.

Chemik Kędzierzyn Koźle - LZS Starowice Dolne 0:1 (0:0)