Sobota, 19 października 2024

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Wysokie zwycięstwo ROW-u w Koszalinie

27.04.2018 19:39 | 0 komentarzy | kozz

Piłkarze ROW 1964 Rybnik wysoko wygrali w meczu 28. kolejki drugiej ligi z Gwardią Koszalin.

ROW w piątek rozegrał mecz z ostatnią drużyną ligi. Zespół z Rybnika objął prowadzenie w 34. minucie, gdy bezbłędnie rzut karny na bramkę zamienił Mariusz Muszalik. Rybnicki drugoligowiec miał teoretycznie ułatwione zadanie, bo cztery minuty później czerwoną kartkę ujrzał zawodnik gospodarzy Adrian Hartleb. Jednobramkowe prowadzenie udało się utrzymać do przerwy, ale już po niej, Gwardia wyrównała. W 61. minucie na listę strzelców wpisał się Robert Ziętarski. Piłkarze ROW-u mając w głowie, że grają w przewadze ruszyli bardziej do przodu. W efekcie w 68. minucie prowadzenie 2:1 rybniczanom dał Kamil Spratek. Pod koniec wynik podwyższył Dawid Kalisz, a strzelanie zamknął Paweł Jaroszewski. ROW 1964 Rybnik wygrał 4:1 i aktualnie zajmuje 8. miejsce.

Gwardia Koszalin - ROW 1964 Rybnik 1:4 (0:1)

Robert Ziętarski 61. - Mariusz Muszalik 34.-k., Kamil Spratek 69., Dawid Kalisz 85., Paweł Jaroszewski 88.

ROW 1964: Kacper Rosa - Marek Krotofil, Szymon Jary, Krystian Kujawa - Dawid Kalisz, Piotr Dudzik, Kamil Spratek, Mariusz Muszalik, Robert Tkocz, Dawid Gojny - Sebastian Musiolik.

Żółta kartka: Poźniak (Gwardia).

Czerwona kartka: Adrian Hartleb (38. minuta, Gwardia).

W 29. kolejce II ligi ROW 1964 Rybnik podejmie na stadionie przy ul. Gliwickiej MKS Kluczbork. Mecz odbędzie się w piątek 4 maja o godzinie 19:00.