Zwycięstwo AZS Rafako Racibórz w pierwszym meczu o II ligę

27.04.2018 20:09 | 0 komentarzy | kozz

W piątek siatkarze z Raciborza rozegrali pierwszy mecz turnieju półfinałowego o II ligę.

Zespół Jana Papszuna rywalizuje w Namysłowie. - Naszym siatkarzom przyszło grać w małej hali do której nie są przyzwyczajeni, mimo wszystko po dobrym meczu wygraliśmy 3:0 - poinformował prezes AZS Andrzej Szafirski.

Mecz dla AZSu Rafako rozpoczął się bardzo źle. Siatkarze z Raciborza przegrywali ze Startem Namysłów już 1:8. W połowie seta nadrobili straty i całą partię wygrali 25:22. W drugim secie raciborzanie przeważali od początku i wygrali pewnie 25:20. W trzecim secie Namysłów znów postraszył i prowadził 18:15. I tym razem AZS z Raciborza powalczył do końca i wygrał 25:21. W całym meczu raciborscy siatkarze wygrali 3:0. W sobotę kolejny mecz z MUKS Milicz.

Start Namysłów - AZS Rafako Racibórz 0:3 (22:25, 20:25, 21:25)