Skromna wygrana Większyc

29.04.2018 08:40 | 0 komentarzy | dud

W 25. kolejce rozgrywek IV ligi opolskiej Porawie Większyce wygrało na wyjeździe z Unią Kolonowskie.

Oba zespoły w tygodniu rozegrały spotkania ćwierćfinałowe Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Porawie wygrało i zagra w półfinale, Unia została zdeklasowana przez Małapanew Ozimek 8:1.

Faworytem spotkania byli goście z Większyc. Już w pierwszej połowie we znaki gospodarzom dał się najlepszy strzelec gości Mateusz Jędrzejczyk. W 24. minucie spotkania zdobył on jak się okazało później jedyną bramkę spotkania. Unia musi wciąż walczyć o utrzymanie w IV lidze. Dla drużyny z Większyc gównym celem pozostaje zdobycie wojewódzkiego Pucharu Polski.

Unia Kolonowskie - Porawie Większyce 0:1 (0:1)