Dąb zremisował z drużyną Piszczka

29.04.2018 09:05 | 0 komentarzy | dud

W 22. kolejce rozgrywek IV ligi śląskiej Dąb Gaszowice zremisował 2:2 z ekipą LKS Goczałkowice Zdrój.

Drużyna gości jest mocno wspierana przez obecnego reprezentanta Polski Łukasza Piszczka. LKS w rundzie wiosennej prezentuje się lepiej od drużyny z Gaszowic i spotkanie zapowiadało się bardzo emocjonująco.

Pierwsza połowa zakończyła się zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami, minimalną przewagą bramkową gości. Jednak to druga połowa była pełna emocji, dobrych akcji i pięknych bramek. Obie drużyny zagrały bardzo dobre spotkanie. Dąb zdobył w drugiej połowie dwie bramki po stałych fragmentach gry. Szczególnej urody był gol Mariusza Reguły, który wykorzystał rzut wolny. Goście w drugiej połowie zdobyli jedną bramkę i obie ekipy podzieliły się punktami. Remis to sprawiedliwy wynik tego spotkania.

Dąb Gaszowice zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 26 punktów.

GKS Dąb Gaszowice - LKS Goczałkowice 2:2 (0:1)

Bramki dla GKS-u:

67' Szczurek, 82' M. Reguła