imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Polonia straciła punkty w doliczonym czasie

29.04.2018 12:48 | 0 komentarzy | dud

W 25. kolejce rozgrywek III ligi Polonia Głubczyce podejmowała drużynę Pniówek Pawłowice Śląskie.

Polonia znajduje się w dramatycznej sytuacji i potrzebuje punktów jak wody. Jeśli zawodnicy z Głubczyc wierzyli w utrzymanie, to w ostatniej fazie rozgrywek musieli pokonywać wszystkich przeciwników na własnym obiekcie.

Goście z Pawłowic również walczą o utrzymanie, w Głubczycach zapowiadał się mecz pełen emocji. Strzelanie rozpoczęli goście za sprawą Karola Goika, który już w piątej minucie spotkania dał prowadzenie Pniówkowi. Polonia szybko odpowiedziała, ale goście zdołali tuż przed przerwą wyjść na ponownie prowadzenie.

Gdy druga połowa zbliżała się ku końcowi, nadzieje Polonii dał Czarnecki, który wyrównał na 2:2. W tym momencie Polonia nie miała nic do stracenia i niestety dla zawodników z Głubczyc to goście strzelili gola dającego trzy punkty. W doliczonym czasie gry ważną bramkę zdobył Rafał Adamek.

Polonia Głubczyce - Pniówek Pawłowice Śląskie 2:3 (1:2)

Bramki:

Piotr Jamuła 23, Rafał Czarnecki 81 - Karol Goik 5, Mateusz Szatkowski 44, Rafał Adamek 90

Już we wtorek 1 maja przeciwnikiem Polonii Głubczyce będzie drużyna Falubaz Zielona Góra.