Wzmocnienia z ekstraklasy nie pomogły rezerwom. Piast Gliwice na dnie [ZDJĘCIA]

29.04.2018 21:25 | 0 komentarzy | kozz

Bez zwycięstwa na wiosnę pozostają rezerwy Piasta Gliwice w grupie 1, IV ligi śląskiej.

Adam Mójta

W niedzielnym meczu z RKS Grodziec, mimo że w składzie Piasta znaleźli się zawodnicy, którzy łapali dużo minut w ekstraklasie, to gliwiczanie przegrali 0:2. W składzie rezerw znaleźli się m.in. Mateusz Mak, Adam Mójta, Aleksander Jagiełło czy Dario Rugasevic. Do przerwy w Gliwicach kibice nie zobaczyli goli. Te padły w drugiej części meczu. Najpierw RKS Grodziec objął prowadzenie po strzale Bartosza Nawrockiego. Później do wyrównania chcieli doprowadzić do gospodarze i mieli ku temu sporo okazji. Gola jednak nie zdobyli, a tego wpakował Bartosz Garcarczyk i Grodziec wygrał 2:0. Piast zajmuje ostatnie miejsce w IV lidze.

Piast Gliwice II - RKS Grodziec 0:2 (0:0)

Bartosz Nawrocki 53., Bartosz Garcarczyk 86.

Żółte kartki: Tomasz Okraszewski, Mateusz Mak (Piast II) - Igor Wilk (Grodziec)

Sędziowali: Mirosław Górecki, Zbigniew Szymanek, Grzegorz Szymanek (KS Katowice)

GKS Piast Gliwice II: Karol Dybowski - Dominik Budzik, Bartosz Pańtak, Adam Mójta (83. Wojciech Kostelecki), Tomasz Okraszewski (65. Filip Maziarz), Bartosz Sulima (65. Jakub Borowski), Mateusz Mak, Aleksander Jagiełło, Łukasz Krakowczyk, Denis Gojko, Dario Rugasevic. Trener: Dawid Cholewa, II trener: Bartosz Kowal.

RKS Grodziec: Aleksander Heber - Rafał Otwinowski, Alexander Mrozek, Paweł Domański, Igor Wilk, Rafał Stanisławski (30. Bartosz Garcarczyk), Adam Baran, Grzegorz Koch, Tomasz Pryszcz, Damian Waśniewski, Bartosz Nowacki. Trener: Krzysztof Kiełb.