Chemik lepszy od OKS-u Olesno

02.05.2018 14:19 | 0 komentarzy | ango

W meczu 26 kolejki BS IV ligi Chemik Kędzierzyn Koźle pokonał na wyjeździe OKS Olesno 2:1

Chemik objął prowadzenie w 40 minucie za sprawą Paczulli. Zawodnicy Chemika nie cieszyli się jednak długo z prowadzania, gdyż zaraz po wznowieniu gry Hober doprowadził do remisu. Zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu zdobył debiutujący w IV lidze Sebastian Wacław

OKS Olesno – Chemik Kędzierzyn Koźle 1:2 (1:1)

Bramki: Hober – Paczulla, Wacław

Żółte kartki: Krzymiński, Meryk (obaj OKS)- Wąsik, Rutkowski, Pigut (wszyscy Chemik)

OKS Olesno: Sładek, Flak, Krzymiński, Ficek, Meryk, Dębski (73. Brzenska), Świerc, Hober, Misiak, Węglarz (78. Skowronek), Kowalczyk

Chemik Kędzierzyn Koźle: Gołąb, Pilch, Rutkowski, Gad, Lelicki,  Bartoszewicz (60. Wacław) , Dyczek, Sadowski, Standera (78. Soviak), Wąsik ( 46.Pigut), Paczulla