Piątek, 18 października 2024

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

Kolejny Remis Wilków

03.05.2018 19:51 | 0 komentarzy | ango

W 23 kolejce Haiz IV Ligi zawodnicy Wilków Wilcza znów nie potrafili strzelić bramki i bezbramkowo zremisowali z Spójnią Landek.

Mecz toczył się pod dyktando zawodników gości, którzy co chwilę konstruowali groźne akcje pod bramką Matrasa. W 17 minucie bliski strzelenia bramki był Gurbisz, jednak piłka po jego strzale odbiła się od słupka. Po zmianie stron zawodnicy Spójni w dalszym ciągu byli stroną przeważającą, jednak szczęście sprzyjało piłkarzom Wilków. W 72 minucie mogło być 1:0 dla gości jednak piłka po strzale Kubicy odbiła się od poprzeczki i nie wpadła do bramki.

Wilki Wilcza – Spójnia Landek 0:0

Żółta kartka: Tabiś

Wilki Wilcza: Matras, Wiśniowski (46. Bartos), Czekański, Steuer, Buchalik, Rylukowski, Orzeszyna (53. Jóźwik), Tabiś (72. Lemieszko), Boczar, Leszczyński, Gajewski

Spójnia Landek: Huczała, Kałka, Gurbisz, Kubica, Sobas (86’ Woźniak), Sikora (90’ Michalak), Wojtyła, Bernat, Sanetra (75’ Gościniewicz), Skrobol, Badowski