imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Grad goli w meczu Szombierki Bytom – Piast II Gliwice.

03.05.2018 19:54 | 0 komentarzy | ango

W 23 kolejce Haiz IV ligi Szombierki Bytom rozbiły Piast Gliwice 5:2

Zamykający tabelę Piast pojechał na mecz do Bytomia w mocno odmłodzonym składzie. Strzelanie już w 5 minucie rozpoczął Zając. W 22 minucie było już 2:0 piłkę do siatki z bliskiej odległości wpakował Terbalyan. Na kolejne bramki trzeba było poczekać do drugiej połowy. Dwie minuty po przerwie, rzut karny na raty wykonał Jarnot. Nie minęła minuta, a było już 4:0 wślizgiem piłkę do bramki skierował Szombierski. Ostania bramka dla gospodarzy padła w 54 minucie, a jej autorem był Terbalyan.  Od tej pory strzelali już tylko gliwiczanie. Najpierw rzut karny za zagranie piłki ręką wykorzystał Sulima, a później strzałem z 16 metrów wynik ustalił Borowski.

TS Szombierki Bytom – GKS Piast II Gliwice 5:2 (2:0)

Bramki: Zając, Terbalyan 2, Jarnot, Szomberski – Sulima, Borowski

TS Szombierki Bytom: Fościak, Cichecki (60 Rogala), Domański, Mielnik, Rybak, Bomba, Szombierski, Cieszyński, Terbalyan, Zając (74 Lebek), Jarnot.

GKS Piast II Gliwice: Kurek, Kostelecki (46. Obara), Czorniczek (68. Witoszek), Pantak, Sulima, Maziarz, Borowski (60. Winiarczyk), Fojcik (46. Mazur), Kania (46. Borkała), Spende, Pańtak