Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Dobry mecz Odry Centrum zakończony remisem [ZDJĘCIA]

04.05.2018 13:08 | 0 komentarzy | juk

2 maja w ramach 23 kolejki Haiz IV ligi w Wodzisławiu Śl. odbył się mecz pomiędzy drużyną MKP Odra Centrum a LSK-em Drzewiarz Jasienica. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Już od pierwszych minut spotkanie rozgrywane przy ul. Bogumińskiej zapowiadało się ciekawie. Na boisku dominowała szybka gra, a piłka raz po raz wędrowała z jednej strony boiska na drugą.

W 15. minucie spotkania pierwszą bramkę zdobyli gospodarze. Jakub Panic oddał celny strzał do bramki LKS-u. Choć piłkarze gości mieli kilka dobrych okazji do zdobycia bramki, to oddane strzały okazały się nieskuteczne. W podobnej sytuacji była ekipa z Wodzisławia. Kolejna bramka padła dopiero w 79. minucie gry. Tym razem celny strzał oddał Filip Gajda z Jasienic. Cztery minuty później do bramki gospodarzy wpadła kolejna piłka. Tym razem punkt zdobył Jakub Szlosek. Radość gości, nie trwała jednak zbyt długo. W 88. minucie spotkania wyrównującą bramkę dla gospodarzy zdobył Marcin Ośliźlok.

Obie drużyny podzieliły się punktami po dobrej grze. Ekipa Odry Centrum w tej rundzie rozgrywek jeszcze nie doznała porażki. Piłkarze Bartłomieja Sochy w tabeli plasują się obecnie na czwartym miejscu. Do lidera, którym jest Polonia Bytom, wodzisławianie tracą dziesięć oczek.

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. - LKS Drzewiarz Jasienica 2:2 (0:1)

Bramki: 15. Panic, 79. Gajda, 83. Szlosek, 88. Ośliźlok

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.: Świerczek, Malinowski, Stachurski, Bugdoł (80. Krzyżok), Cichy, Lukoszek, Krupiński, Reinhard, Sikorski, Panic (70. Sitnik), Wodecki (86. Ośliźlok)

LKS Drzewiarz Jasienica: Góra, Waliczek (46. Fizek), Powała, Zdolski, Chojnacki, Sekuła (90. Studencki), Haczek (46. Gajda), Szlosek, Łoś, Kołodziej, Sawicki (64. Kozielski)