Sobota, 19 października 2024

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Podział punktów w Rybniku

05.05.2018 10:53 | 0 komentarzy | dud

W 29. kolejce rozgrywek piłkarskiej II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali z MKS-em Kluczbork 1:1.

Goście z Kluczborka mają za sobą udany start w rundzie wiosennej, gdzie potrafili urywać punkty drużynom z czołówki tabeli. ROW zajmuje bezpieczne miejsce w środku tabeli i ma w zasadzie pewne utrzymanie.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, ponieważ już w 11. minucie spotkania gola dla Kluczborka zdobył Donatas Nakrošius. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Na drugą połowę ROW wyszedł z dwoma nowymi zawodnikami co wskazywało, że szkoleniowiec nie był zadowolony z gry w pierwszej połowie spotkania. Przez kolejne minuty na boisku było dużo walki. Końcowy wynik spotkania został ustalony w 86. minucie, kiedy to Mariusz Muszalik wykorzystał rzut karny i ROW doprowadził do wyrównania.

ROW 1964 Rybnik zajmuje ósme miejsce w tabeli, z dorobkiem 38 punktów.

ROW 1964 Rybnik – MKS Kluczbork 1:1 (0:1)