Wilki wygrały z Gaszowicami

07.05.2018 16:40 | 0 komentarzy | epi

W 24 kolejce IV ligi Wilki Wilcza wygrały 4:1 z drużyną Dąb Gaszowice

W meczu rozgrywanym na Stadionie Gminnego Klubu Sportowego Dąb Gaszowice drużyna Wilki Wilcza wygrała 4:1 z gospodarzem z Gaszowic. Pierwsza bramka padła już w 10 minucie spotkania, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Wilczy. Od 78 minuty Wilki grały w osłabieniu, czerwoną kartką został ukarany Michał Zieliński. Po 24 kolejkach Wilki Wilcza zajmują 7 miejsce w tabeli IV ligi, a Dąb Gaszowice jest na miejscu 13 i w kolejnych meczach będzie walczył o utrzymanie.

GKS Dąb Gaszowice - LKS Wilki Wilcza 1:4 (0:2)

Bramki: Szewczyk 53. - Buchalik 10., Zieliński 17., Gajewski 62., 90+3.

Dąb Gaszowice: Gorzewski (67. Michalski), Szymura, Mazur, Kuczera, Brózda (75. Wieczorek), Szczurek, Orzeł,    Reguła T. (46. Szewczyk), Reguła M., Gnyp (46. Stebel), Sikora

Wilki Wilcza: Wiśniowski (67. Bartos), Lemieszko, Czekański, Steuer, Buchalik (87. Orzeszyna), Zieliński, Tabiś (60. Jonda), Boczar, Matras, Leszczyński, Gajewski