Czwartek, 19 września 2024

imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Volley Rybnik coraz bliżej I ligi [ZDJĘCIA]

12.05.2018 21:32 | 1 komentarz | tom

Zawodnicy TS Volley Rybnik pokonali MCKiS Jaworzno w drugim meczu rozgrywanym w ramach turnieju półfinałowego o I ligę.

Rybniczanie od początku spotkania wyszli na prowadzenie i utrzymali je do końca meczu. W pierwszym secie po kilku akcjach prowadzili już 9:3, a ostatecznie wygrali 25:18. Drugą część spotkania rozpoczęli czterema asami serwisowymi Błażeja Podleśnego co rozbiło zawodników z Jaworzna. Drugi set zakończył się wygraną Volleya 25:20. W trzecim secie dobra gra podopiecznych Dariusza Luksa oraz liczne błędy gości doprowadziły do kolejnego zwycięstwa gospodarzy.

TS Volley Rybnik - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:18, 25:20, 25:21)

MVP został: Błażej Podleśny.

Rybnik: Kamil Dębski, Mateusz Holesz, Daniel Kmita, Dawid Konieczny, Mateusz Kukulski, Adam Lewko, Damian Pilichowski, Tomasz Pizuński, Błażej Podleśny, Damian Śliż, Michał Szmajduch.

13.05 w niedzielę ostatnie dwa mecze turnieju.