GKS 1962 Jastrzębie stracił punkty

13.05.2018 09:32 | 0 komentarzy | dud

Słaba pierwsza połowa spotkania zadecydowała o przegranej piłkarzy Jastrzębia w Katowicach.

Pierwsza połowa spotkania była jedną z najsłabszych w wykonaniu gości w tym sezonie. Zawodnicy GKS-u grali słabo i nie stwarzali zagrożenia pod bramką Rozwoju. Piłkarze z Katowic skutecznie wykorzystali słabszą formę lidera rozgrywek i już po 30 minutach prowadzili 2:0. Wynik utrzymał się do przerwy, a strzelcem bramek był Adam Żak.

W drugiej połowie inicjatywę przejęli goście, którzy w 57 minucie strzelili bramkę kontaktową. GKS cały czas prowadził grę i bramka wyrównująca wisiała w powietrzu. Punktem przełomowym spotkania była 75 minuta i kontra Rozwoju zakończona bramką. Od tego momentu piłkarze z Katowic kontrolowali mecz i ostatecznie zdobyli trzy punkty.

GKS 1962 Jastrzębie pozostał liderem II ligi.

Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)