Medale radlińskich zawodników w Zabrzu

13.05.2018 13:11 | 1 komentarz | kozz

Urodzaj medali zdobytych przez zawodników Klubu Gimnastycznego Radlin na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w Zabrzu.

12 maja w Zabrzu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska juniorów w gimnastyce sportowej mężczyzn. W zawodach uczestniczyło 8 zawodników radlińskiego klubu. W klasie III do lat 12:

Klasa I do lat 18:

• Kacper Wierzba zajął 7 miejsce w wieloboju, 3 miejsce na koniu z łękami i 2 miejsce na skoku.

26 maja o godzinie 10:00 w ośrodku gimnastycznym im. Leszka Blanika w Radlinie odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Śląska kategorii młodzika do lat 9, współfinansowane przez Urząd Miasta Radlin.