Wygrana TS ROW Rybnik w Opolu

13.05.2018 14:22 | 0 komentarzy | epi

W zaległym meczu 12. kolejki II ligi kobiet TS ROW Rybnik wygrał 4:0 z Unią Opole

W wyjazdowym, zaległym meczu 12. kolejki II ligi kobiet w Opolu piłkarki z ROW-u Rybnik wygrały z Unią Opole. W pierwszej połowie bardzo dobrze się broniły Unitki i do przerwy padła tylko jedna bramka rybniczanek, którą zdobyła najmłodsza na boisku Marta Miś. Po zmianie stron 14 letnia Marta zdobyła kolejne dwie bramki, a ostateczny wynik ustaliła Magdalena Wojcik i mecz zakończył się wynikiem 4:0. Po 14 spotkaniach TS ROW Rybnik ma jeszcze przed sobą dwa zaległe mecze do rozegrania i aktualnie jest na 2 miejscu w tabeli II ligi.

KS Unia Opole - TS ROW Rybnik 0:4 (0:1)

Bramki: Marta Miś 40., 59., 71., Magdalena Wojcik 76.

TS ROW Rybnik: Kubik, Botor, Garcarczyk, Guzik, Kamińska (68. Parzych), Lizoń, Sobkowicz (46. Sroka), Szymanowska, Wojcik, Miś, Dąbek