Chemik przegrał w meczu o pietruszkę

13.05.2018 15:26 | 0 komentarzy | dud

W 28. kolejce rozgrywek piłkarskiej IV ligi opolskiej, piłkarze Chemika Kędzierzyn Koźle przegrali 1:0 z LZS-em Starowice.

Mecz obu ekip był spotkaniem bez większego ciężaru gatunkowego. Obie drużyny mają spokojne utrzymanie, a o awans klasę wyżej nie powalczą. Ekipa ze Starowic miała jeszcze nadzieję za zdobycie Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim ale w tygodniu odpadli z tych rozgrywek.

Mecz Chemika i Starowic nie był emocjonującym widowiskiem. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Jedyna bramka meczu padła w 51 minucie meczu. Zdobył ją zawodnik gospodarzy Mateusz Poważny. Wartym odnotowania wydarzeniem była czerwona kartka dla gracza gości Szymona Rutkowskiego. Chemik od 72 minuty grał w osłabieniu.

Chemik Kędzierzyn Koźle zajmuje 8 miejsce w tabeli, z dorobkiem 44 punktów.

LZS Starowice - Chemik Kędzierzyn Koźle 1:0 (0:0)