środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Piłkarki SWD Wodzisław Śląski przegrały w Prószkowie

13.05.2018 19:37 | 0 komentarzy | epi

W 18. kolejce II ligi kobiet SWD Wodzisław Śląski przegrał 4:2 z Gwiazdą Prószków

W rozgrywanym na boisku w Prószkowie meczu SWD Wodzisław Śląski przegrał z Gwiazdą Prószków w 18. kolejce II ligi kobiet. Spotkanie lepiej rozpoczęły wodzisławianki i już w 3 minucie meczu bramkę zdobyła Katarzyna Kelner, ale do szatni to zawodniczki z Prószkowa schodziły z prowadzeniem 2:1. W drugiej połowie najlepsza strzelczyni z Wodzisławia zdobyła kolejną, wyrównującą bramkę. Ostatni kwadrans lepiej zagrał zespół gospodarzy, zdobył dwa gole i trzy punkty pozostały w Prószkowie. Po 18 kolejkach SWD Wodzisław jest na 4 miejscu w tabeli II ligi.

MKS Gwiazda Prószków - KS SWD Wodzisław Śląski 4:2 (2:1)

Bramki: Ficek 13., Gogolok 27., 77., 90. - Kelner 3., 66.

SWD Wodzisław Śląski: Herzog (46. Pytlik), Jaszyk (66. Jaskółka), Wołczyk, Buchta, Grzonka, Jaszek, Kelner, Mandrela, Marzec, Szymiczek, Gulec