Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Kolejny remis Odry Centrum [ZDJĘCIA]

14.05.2018 08:50 | 0 komentarzy | juk

12 maja w meczu 25. kolejki rozgrywek Haiz IV ligi MKP Odra Centrum zremisowała na własnym boisku 1:1 z Podbeskidziem II. To trzeci remis zawodników Bartłomieja Sochy z rzędu.

Pierwsze minuty pierwszej połowy meczu były całkiem dynamiczne. Gola, kibice zgromadzeni przy ul. Bogumińskiej, doczekali się w 38. minucie. Strzelcem był Peter Sladek z Podbeskidzia. Podopieczni Bartłomieja Sochy usiłowali natychmiast wyrównać. Mimo licznych prób, przez dłuższy czas nie potrafili jednak przedrzeć się przed dobrze spisującą się defensywę gości. Przełamanie nadeszło w 85. minucie spotkania. Po dobrej akcji i mocnym uderzeniu Marcina Lukoszka bramkarz Podbeskidzia musiał wyciągnąć piłkę z siatki. W kolejnych minutach żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie przewagi. Kibice zgromadzeni przy Bogumińskiej mogli obserwować ataki zarówno z jednej, jak i drugiej strony boiska.

Wodzisławska ekipa po raz kolejny nie wywalczyła kompletu punktów. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Odra Centrum zajmuje obecnie 4 lokatę w tabeli Haiz IV Ligi z dorobkiem 40 punktów.

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. - TS Podbeskidzie II 1:1 (0:1)

Bramki: 38. Peter Sladek - 85. Marcin Lukoszek

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.: Świerczek, Panic, Malinowski, Bugdoł, Lukoszek, Cichy, Sikorski, Reinhard, Zieliński (Ośliźlok ), Sitnik, Wodecki (Stachurski). Trener Bartłomiej Socha