Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Słaba forma GKS-u 1962 Jastrzębie

17.05.2018 09:49 | 0 komentarzy | dud

Czwartej porażki z rzędu doznali piłkarze lidera II ligi. GKS przegrał w Bełchatowie 2:1. 

Słaba forma GKS-u 1962 Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Spotkanie odbywało się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy mocno padającym deszczu. Forma piłkarzy z Jastrzębia jest w ostatnich tygodniach bardzo słaba. To wręcz zaskakujące, że przy czterech porażkach z rzędu są liderem tabeli. Z drugiej strony pokazuje to jak wielką przewagę zdołali zbudować na wcześniejszym etapie rozgrywek.

Pierwsza połowa meczu z Bełchatowem była wyrównanym spotkaniem, ale to gospodarze byli bardzo skuteczni i już po 30 minutach spotkania prowadzili 2:0. 

W drugiej części spotkania goście dążyli do zdobycia bramki kontaktowej, ale większość ataków zatrzymywała się na obronie lub bramkarzu z Bełchatowa. Piłkarze z Jastrzębia strzelili bramkę dopiero w 85. minucie meczu i zabrakło czasu by wyrównać stan rywalizacji. 

GKS 1962 Jastrzębie pozostał liderem tabeli, ma jeden punkt przewagi nad Wartą Poznań. 

GKS Bełchatów - GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (2:0)

Bramki:

Bartłomiej Bartosiak 16, Émile Thiakane 31 - Dominik Szczęch 85

Skład GKS-u 1962:

Grzegorz Drazik - Kacper Kawula (85. Oskar Mazurkiewicz), Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Dominik Kulawiak (75. Ville Salmikivi), Bartosz Semeniuk, Bartosz Jaroszek, Wojciech Caniboł (73. Dominik Szczęch), Farid Ali, Kamil Jadach (k), Daniel Szczepan


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl