Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Remisowa passa Odry Centrum nadal trwa

21.05.2018 10:44 | 4 komentarze | juk

19 maja w meczu 26. kolejki rozgrywek Haiz IV ligi MKP Odra Centrum zremisowała na wyjeździe 1:1 z LKS-em Czaniec. To czwarty remis wodzisławskiej drużyny z rzędu.

Mecz rozpoczął się wyśmienicie dla podopiecznych Bartłomieja Sochy. Już w 4. minucie gry piłkarze wodzisławskiej ekipy dobrze wykorzystali sytuację w polu karnym. Po strzale Mateusza Sitnika LKS Czaniec musiał wyciągnąć piłkę ze swojej siatki. Stracona bramka zmobilizowała gospodarzy. W odstępie kolejnych 10 minut stworzyli kilka dobrych okazji bramkowych. Piłkarze nie potrafiła jednak zdobyć wodzisławskiej siatki.

Do przełamania doszło dopiero w 93. minucie. Piłka została dośrodkowana w pole karne Odry Centrum z rzutu wolnego. Wodzisławscy obrońcy wybili ją przed pole karne. Tam znalazł się Jakub Zaremba i oddał strzał z woleja. Piłka poszybowała wprost do bramki gości. Kilka minut później zakończono spotkanie.

Odra Centrum zajmuje obecnie 4 lokatę w tabeli Haiz IV Ligi z dorobkiem 41 punktów.

LKS Czaniec – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:1 (0:1)

Bramki: 93. Zaremba – 4. Sitnik

LKS Czaniec: Kozieł, Kaczmarczyk, Jurczak, Żak, Borak, Świerczyński, Marczyński (70. Kozioł), Palarczyk (82. Handy), Nazdryn-Platnitski (87. Zaremba), Lewandowski, Snadny (60. Wilczek). Trener Maciej Żak.

Odra Centrum Wodzisław Śl.: Świerczek, Lukoszek, Stachurski, Malinowski, Krupiński, Cichy (60. Bugdoł), Panic (80. Wodecki), Sikorski, Zieliński (70. Oślizlok), Sitnik. Trener Bartłomiej Socha.