Cenna wygrana piłkarzy ROW 1964 Rybnik [ZDJĘCIA]

26.05.2018 22:40 | 0 komentarzy | Migo

W ramach 33 kolejki II Ligi, ostatnie spotkanie przed własną publicznością rozegrali piłkarze Rybnika.

Bardzo ważne spotkanie dla miejscowych, gdyż od niego zależało pozostanie w II lidze.

Wyrównana pierwsza połowa spotkania dała tylko jedną bramkę, gdzie gości na 1:0 wyprowadził w 44 minucie Daniel Szczepan.

Druga odsłona meczu okazała się koncertowo wykonana przez Przemysława Brychlika, który dwukrotnie wpisał się do protokołu meczowego dając upragnione zwycięstwo gospodarzom.

Rybnik po tym meczu zapewnił sobie utrzymanie w II lidze na kolejny sezon.

ROW 1964 Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (0:1)

Przemysław Brychlik 62., 74., - Daniel Szczepan 44.

ROW 1964 Rybnik: Kacper Rosa - Piotr Dudzik (75. Jan Janik), Marek Krotofil, Mariusz Zganiacz, Dawid Gojny, Kamil Spratek, Szymon Jary, Robert Tkocz (88. Bartłomiej Wasiluk), Dawid Kalisz, Sebastian Musiolik (65. Paweł Jaroszewski), Przemysław Brychli - Aleksander Łubik, Mariusz Muszalik, Krzysztof Koch, Krystian Kujawa, Trener: Marek Koniarek.

GKS 1962 Jastrzębie: Bartosz Szelong - Kacper Kawula (54. Oskar Mazurkiewicz), Piotr Pacholski, Kamil Jadach, Dominik Szczęch (59. Farid Ali), Daniel Szczepan, Damian Zajączkowski, Marcin Ruda (75. Wojciech Caniboł), Damian Tront, Bartosz Semeniuk (81. Tomasz Dzida), Bartosz Jaroszek - Grzegorz Drazik, Szymon Kuś, Ville Jalmari Salmikivi, Trener: Jarosław Skrobacz

Sędzia: Damian Gawęcki

Żółte kartki: Kalisz, Jary, Jaroszewski, Janik (ROW) - Jaroszek, Kawula, Zajączkowski (GKS).