Wysokie zwycięstwo SWD Wodzisław Śląski

28.05.2018 17:06 | 3 komentarze | epi

W 20. kolejce II ligi kobiet SWD Wodzisław Śląski wygrał 8:0 z Unią Opole

W wyjazdowym spotkaniu SWD Wodzisław wygrał z Unią Opole. Zawodniczki z Wodzisławia dobrze rozpoczęły mecz i już po 20 minutach prowadziły 3:0. Wynik ten utrzymał się do przerwy. W drugiej części spotkania wodzisławianki zdobyły kolejne gole i ostatecznie wygrały 8:0. Pięć bramek strzeliła najlepsza strzelczyni SWD Wodzisław Śląski, Katarzyna Kelner. W kolejnym meczu Wodzisław Śląski zmierzy się z AZS II Wrocław. Po 20 kolejkach zajmuje 5 miejsce w tabeli II ligi.

Mecz III ligi SWD II Wodzisław Śląski z Górnikiem Bobrowniki Śląskie został odwołany z powodu zdekompletowania drużyny Górnika.

KS Unia Opole - KS SWD Wodzisław Śląski 0:8 (0:3)

Bramki: Grzonka 11., Kelner 16., 18., 75., 78., 82., Gałuszka 64., Marzec 72.

SWD Wodzisław Śląski: Adamek, Buchta, Gałuszka, Grzonka, Jaskółka, Jaszek, Jereczek, Kelner, Marzec, Szymiczek (46. Jaszyk), Gulec