Odrzanka Dziergowice zremisowała w Dzierżysławiu [ZDJĘCIA]

29.05.2018 12:16 | 0 komentarzy | kozz

W opolskiej A klasie (grupa VI) na stadionie w Dzierżysławiu wyżej notowany Orzeł podejmował okupującą dolne rejony Odrzankę Dziergowice.

Przyjezdni z Dziergowic w pierwszych minutach przeważali dosyć znacznie, ale nie potrafili tego przekuć na zdobycz bramkową. Gola zdobyli gospodarze, a miejscowych kibiców ucieszył Krzysztof Kupiec. Do przerwy Orzeł prowadził 1:0. Po przerwie zasłużenie wyrównała Odrzanka, a do bramki trafił Tomasz Mitrenga. Mimo okazji z obu stron, gole już nie padły i mecz zakończył się remisem. Odrzanka awansowała na trzecie miejsce od końca, a Orzeł plasuje się na piątym od góry.

LZS Orzeł Dzierżysław - LZS Odrzanka Dziergowice 1:1 (1:0)

Krzysztof Kupiec 23. - Tomasz Mitrenga 48.

Żółte kartki: Andrzej Tołpa, Wojciech Hutyra (obaj Orzeł)

Orzeł: Kamil Majer - Sebastian Czerny (38.), Robert Kulisz (70.), Krzysztof Kupiec, Krzysztof Wiącek, Konrad Muzyk, Paweł Janeczek, Wojciech Hutyra, Jarosław Czerny (78.), Krzysztof Pawlik, Andrzej Tołpa. Trener: Artur Rojek.

Odrzanka: Dawid Kalemba - Grzegorz Szczygieł, Oskar Gacka, Rafał Musioł, Stanisław Wróbel, Roman Radłowski, Tomasz Mitrenga, Mateusz Pierskała, Mariusz Simmert, Bryan Gohla, Adam Jantas. Trener: Stanisław Wróbel.