Porażka MTS Knurów na zakończenie sezonu

30.05.2018 08:10 | 0 komentarzy | epi

W 18. kolejce III ligi MTS Knurów przegrał 7:0 z LKS-em Rolnik II Biedrzychowice

W ostatnim meczu sezonu MTS Knurów przegrał wyjazdowy mecz z LKS-em Rolnik II Biedrzychowice. Drużyna gospodarzy już w trzeciej minucie zdobyła bramkę dającą prowadzenie. Do końca pierwszej połowy kibice nie zobaczyli już żadnego gola. Pierwszy kwadrans drugiej części meczu zadecydował o wyniku, w ciągu dziesięciu minut zespół z Biedrzychowic strzelił aż pięć bramek, a w 73 minucie Vanessa Rus ustrzeliła hat-tricka i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:0. MTS Knurów zakończył sezon na 7 miejscu w tabeli III ligi grupy opolskiej kobiet.

LKS Rolnik II Biedrzychowice - MTS Knurów 7:0 (1:0)

Bramki: Meinert 3., Gąsiorowska 50., 57., Chruściel 53., Rus 59., 60., 73.

MTS Knurów: Żmijan, Włochowicz (41. Czech), Pieczka, Laubach, Kapol (56. Pałac), Janowska, Hadam (42. Matera), Fliszkiewicz, Czekała, Karwot, Czerw