Udana rehabilitacja Chemika

30.05.2018 08:29 | 0 komentarzy | dud

W zaległym meczu 19. kolejki IV ligi opolskiej Chemik Kędzierzyn Koźle wygrał pewnie u siebie ze Spartą Paczków.

Piłkarze Chemika w krótkim odstępie czasu mieli do rozegrania dwa mecze z ekipami, które nie miały zapewnionego czwartoligowego bytu. W weekend Chemik przegrał ze Skalnikiem Gracze, a wczoraj (29.05) podejmował Spartę Paczków.

W przeciwieństwie do spotkania ze Skalnikiem, mecz ze Spartą był jednostronnym widowiskiem. Piłkarze z Kędzierzyna już po pierwszej połowie prowadzili 2:0 i nic nie zapowiadało by goście zagrozili bramce gospodarzy.

W drugiej połowie Chemik tylko dopełnił formalności strzelając kolejne dwie bramki. Piłkarze Chemika zajmują 7 miejsce w tabeli, z dorobkiem 53 punktów.

Chemik Kędzierzyn Koźle - Sparta Paczków 4:0 (2:0)