Górki przegrały hit z Markowicami i wyleciały ze strefy awansu [ZDJĘCIA]

03.06.2018 21:42 | 0 komentarzy | tom

W niedzielne popołudnie przy szkole w Markowicach rozegrany został mecz XXVIII kolejki Raciborskiej B klasy. LKS 07 Markowice pokonał na swoim boisku LKS Górki Śląskie 3:1.

Gospodarze już na samym początku spotkania wyszli na prowadzenie po strzale Bronisława Kłoska w drugiej minucie. Podopieczni Michała Brachmańskiego po przerwie kilkukrotnie starali się wyrównać wynik, jednak obrona Markowic nie dopuszczała ich do swojej bramki. Po przerwie Górki dalej atakowały bramkę Ryszarda Jasnego, który skutecznie bronił wyniku z pierwszej cześci spotkania. Markowice tylko czekały aby wykonać kontrę. Najpierw w 63 minucie gola strzelił Jarosław Wojaczek, a w 83 z rzutu wolnego trafił Bronisław Kłosek. Na zakończenie bramkę dla Górek zdobył Bartłomiej Suchy.

LKS 07 Markowice – LKS Górki Śląskie 3:1 (1:0)

Bramki: Bronisław Kłosek 2., Jarosław Wojaczek 63., Bronisław Kłosek 80. - Bartłomiej Suchy 88.

Żółte kartki: Jacek Herok, Dawid Kucyniak, Mateusz Fojcik (Markowice); Jakub Pytel x2 (Górki Śląskie)

Czerwona kartka: Jakub Pytel (Górki Śląskie).

Spotkanie sędziowali: Grzegorz Porwoł, Kamil Laska, Andrzej Knura.

Markowice: Ryszard Jasny – Bernard Paprotny, Mateusz Fojcik, Seweryn Strachota, Marek Bakaj (46. Patryk Grzesiczek), Jarosław Wojaczek, Dawid Kucyniak, Krzysztof Urbanek, Jacek Herok (51. Rafał Wita), Mikołaj Tapper (85. Marek Jasny), Bronisław Kłosek. Trener: Maciej Kozicki.

Górki Śląskie: Andrzej Mazurek – Krzysztof Rek, Karol Rek (70. Bartłomiej Suchy), Kamil Bytomski, Adrian Kuś, Krzysztof Cyran (46. Jakub Pytel), Paweł Łukoszek, Marcin Jureczko, Łukasz Czerny [76. Krzysztof Merkel], Marcin Andrzejczak, Mateusz Jureczko. Trener: Michał Brachmański.