MKP Odra Centrum: zawiedli zawodnicy ofensywy

11.06.2018 14:59 | 1 komentarz | juk

9 czerwca w meczu ostatniej 30. kolejki rozgrywek Haiz IV ligi MKP Odra Centrum zremisowała na wyjeździe 1:1 z LKS-em Goczałkowice-Zdrój. Tym samym wodzisławianie zakończyli sezon na 5 miejscu w tabeli.

W sobotnim spotkaniu przy Uzdrowiskowej wodzisławianie nie pierwszy raz w tegorocznych rozgrywkach zawiedli. Choć Odra Centrum miała przewagę i powinna zdobyć kilka goli, to do bramki trafiła tylko raz, za sprawą Marcina Stachurskiego w 13. minucie spotkania. Niewykorzystane sytuacje zemściły się 75. minucie, kiedy do bramki trafił Mateusza Piesiura z LKS-u. - W meczu zdecydowanie zawiedli zawodnicy ofensywni, którym zdobywanie bramek przychodzi bardzo trudno mimo doskonałych sytuacji - podkreślają sympatycy Odry. Ciekawym gościem spotkania okazał się obrońca reprezentacji Polski Łukasz Piszczek, który wziął udział w sobotnim meczu w Goczałkowicach. Nie pokazał się oczywiście na murawie, a jedynie dopingował i wspierał klub ze swojej rodzinnej miejscowości.

Odra Centrum sezon zakończyła na 5 miejscu w tabeli Haiz IV Ligi z dorobkiem 48 punktów. Liderem została ekipa Polonii Bytom, która zgromadziła aż o 16 punktów więcej niż wodzisławianie.  Ostatecznie piłkarze rozegrali 30 spotkań, z których równo po 12 wygrali i zremisowali. 6 meczów piłkarze przegrali.

LKS Goczałkowice-Zdrój 1:1 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.

Bramki: 75. Mateusza Piesiura - 13. Marcin Stachurski

LKS Goczałkowice-Zdrój: Skipioł, Rączka, Piesiur, Maśka, Maroszek, Kubina, Grygier, Grygier (63. Kiełbasa), Furczyk, Dragon (83. Paprota), Baron. Trener Damian Baron

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.: Kuhn, Stachurski, Malinowski, Krzyżok (55. Wodecki) , Lukoszek , Cichy, Krupiński, Reinhard, Panic (60. Bugdoł), Sitnik, Oślizlok. Trener Bartłomiej Socha