środa, 29 czerwca 2022

imieniny: Piotra, Pawła, Benity

RSS

Mundial z Nowinami: Ponad pięćset typowań i tylko jeden gracz na prowadzeniu

14.06.2018 21:07 | 0 komentarzy | kozz

Rozpoczął się piłkarski mundial. Konkurs z nagrodami jaki przygotowaliśmy dla naszych czytelników cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Mundial z Nowinami: Ponad pięćset typowań i tylko jeden gracz na prowadzeniu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Inauguracyjny mecz typowało ponad pięciuset internautów. Co ciekawe tylko jeden gracz trafił w wynik, że Rosja pokona Arabię Saudyjską 5:0. Tą osobą jest czytelnik - Julian Zieliński, któremu gratulujemy i życzymy dalszego powodzenia w typowaniach. Dla tego gracza mamy też nagrodę dodatkową - publikację Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą naszej reprezentacji na mundialu. 

Jednocześnie informujemy, że w konkursie gramy uczciwie i typy oddane po pierwszym gwizdku sędziego nie są brane pod uwagę, jak i też typowania edytowane.

Kolejne klasyfikacje z kolejnością graczy będą publikowane na naszym portalu w kolejnych dniach. Do kolejnych typowań zapraszamy w piątek. Rozegrane zostaną trzy mecze: Egipt - Urugwaj (godz. 14:00), Maroko - Iran (godz. 17:00), Portugalia - Hiszpania (godz. 20:00). Wyniki meczów można typować na 8 godzin przed każdym meczem na fanpage'u sport.nowiny.pl (KLIKNIJ TUTAJ)

Klasyfikacja typujących:

1. Julian Zieliński - 1 pkt.

Czytaj podobne