Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Markowice pokonały w ostatniej kolejce Ocice [ZDJĘCIA]

17.06.2018 23:19 | 0 komentarzy | tom

W niedzielę w Markowicach rozegrany został mecz XXX kolejki Raciborskiej B klasy. LKS 07 Markowice pokonał na swoim boisku LKS Ocice 3:1.

Gospodarze rozpoczęli to spotkanie bramką Bronisława Kłoska w 3 minucie. 10 minut później ten sam zawodnik strzelił drugiego gola na konto niebieskich. Druga połowa również należała do podopiecznych Macieja Kozickiego. Bramkę na 3:0 strzelił Rafał Wita w 65 minucie. Podczas zamieszania pod bramką Markowic samobójczą bramkę w 78 minucie strzelił Adam Szatko.

LKS 07 Markowice – LKS Ocice Racibórz 3:1 (2:0)

Bramki: Bronisław Kłosek 3., 13., Rafał Wita 65., Adam Szatko 78.-sam

Spotkanie sędziowali: Dariusz Lenort, Łukasz Sytnik, Sebastian Kramarczyk.

Markowice: Dariusz Bedronka - Adam Szatko, Mateusz Fojcik, Krzysztof Urbanek (67. Marcin Zientek), Marek Jasny (56. Patryk Grzesiczek), Dawid Kucyniak (45. Seweryn Strachota), Marek Bakaj, Sebastian Bańczyk (52. Jacek Herok), Rafał Wita (77. Grzegorz Grosch), Bronisław Kłosek, Mikołaj Tapper. Trener: Maciej Kozicki.

Ocice: Mateusz Grygierek - Paweł Kołpiński, Krzysztof Hermacki, Artur Wolnik, Mirosław Szurgacz, Marek Grela, Marcin Swandula (70. Grzegorz Szewczyk), Dawid Luda (65. Adam Urbański), Karol Mainusch (55. Jakub Pfeifer), Daniel Skupnik (34. Dawid Myśliwiec), Grzegorz Borys. Trener: Łukasz Pikuła.