Chałupki zostają w A klasie, Górki Śląskie w B

30.06.2018 19:22 | 1 komentarz | kozz

W sobotę na boisku w Górkach Śląskich rozegrano rewanżowy mecz barażowy o A klasę.

Radość doświadczonego zawodnika z Chałupek Andrzeja Kaczora po końcowym gwizdku

W pierwszym meczu Chałupki zremisowały u siebie z Górkami Śląskimi 1:1, w Górkach lepszy był A-klasowiec z Chałupek. Decydującego gola z rzutu wolnego w 44. minucie zdobył Paweł Matuszek. Wygrana 1:0 pozwala Chałupkom utrzymać się w rozgrywkach raciborskiej A klasy. Górki Śląskie, które były już przez chwilę w A klasie w wyniku walkowera w meczu Kuźnia Raciborska - Czyżowice II, spadły na trzecie miejsce w B klasie i musiały rozegrać baraż. W nim zespół Michała Brachmańskiego był minimalnie gorszy.

W rewanżowym pojedynku Górki przeważały, ale to Chałupki przed końcem pierwszej połowy zdobyły gola. W drugiej części spotkania na boisku panował chaos. Przyjezdni mieli jedną dogodną sytuację, a gospodarze co chwilę przeprowadzali ataki, ale bez powodzenia.

LKS Górki Śląskie - LKS Chałupki 0:1 (0:1)