Sobota, 13 lipca 2024

imieniny: Irwina, Margarety, Sary

RSS

Przyjdź na trening Raptorsów i zostań gwiazdą futbolu amerykańskiego

10.07.2018 18:30 | 0 komentarzy | ż

Drużyna futbolu amerykańskiego Raptors Racibórz wznawia treningi. Po blisko ośmiu miesiącach zawieszenia działalności sekcji seniorskiej, drużyna rozpoczyna nowy rozdział w swojej historii.

Przyjdź na trening Raptorsów i zostań gwiazdą futbolu amerykańskiego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sekcja seniorska

Trening połączony z rekrutacją do drużyny odbędzie się 14 lipca o godz. 16.00 na orliku przy SP 15 w Raciborzu. Zaproszenie kierowane jest do roczników 2001 i starszych. - Warunki fizyczne nie grają żadnej roli. Przyjmiemy każdego, zarówno ważącego 50 kg jak i 150kg. Wzrost również nie gra żadnej roli. Wystarczy mieć zapał i chęci, reszta przyjdzie z czasem. Gwarantujemy, że każdy bez wyjątku będzie mieć miejsce w drużynie. Chcemy zebrać ekipę, z którą w przyszłym roku będziemy mieli szanse wystartować w lidze - informują członkowie KS Raptors Racibórz.

Podczas rekrutacji będzie obowiązywać strój sportowy adekwatny do pogody, należy wziąć ze sobą również wodę. - Na pierwszych treningach zapewniony zostaje sprzęt (pad i kask) oraz wszystko co niezbędne aby przeprowadzić trening - informują Raptorsi.

Drużyna juniorska

Młodsi również mogą uczęszczać na treningi rozwijającej się sekcji juniorskiej, która kilka tygodni temu zremisowała na wyjeździe w futbolu flagowym z juniorami Tychów Falcons (jedna z mocniejszych ekip na polskiej mapie futbolowej). Treningi te są dla młodzieży z roczników 2000-2004.

źródło: KS Raptors Racibórz, oprac. ż, fot. arch. Nowiny.pl